TANIE NOCLEGI W BIESZCZADACH | DOGODNE WARUNKI | PROMOCJE POSEZONOWE  

NOCLEGI BIESZCZADY

OGÓLNE WARUNKI

Wszystkie pokoje posiadają własne aneksy kuchenne i łazienki. Bezpłatne WiFi jest dostępne na terenie całego ośrodka. W pokojach może przebywać mniejsza ilość osób. Dzieci w wieku 0-3 lat śpią bezpłatnie razem z rodzicami, dzieci w wieku 4-12 lat mogą spać na dostawce.

Doba hotelowa przyjazd 15:00 wyjazd 10:00
Wszelkie dodatkowe informacje możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu:
+48 604 825 601 lub +48 608 059 725.


APARTAMENT – dwu i więcej osobowy
Wyposażenie:

Pokój dzienny z aneksem: indukcja, lodówka, czajnik, mikrofala,expres do kawy oraz inne potrzebne akcesoria kuchenne, kanapa, stół i krzesła, TV. Sypialnia Łóżko 140×200, szafki nocne, szafa na ubrania. Łazienka: prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów.

 

cena w zależności od terminu
> REZERWUJ ONLINE <

 


POKÓJ BALKONdwuosobowy
Wyposażenie aneksu: indukcja, lodówka, czajnik, mikrofala,expres do kawy oraz inne potrzebne akcesoria kuchenne. Wyposażenie pokoju: łóżko 2-osobowe 140×200, szafki nocne, stolik i fotele, komoda, szafa na ubrania, TV. Łazienka: prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów.

cena w zależności od terminu
> REZERWUJ ONLINE <

 


POKÓJ WIDOKdwuosobowy
Wyposażenie aneksu: indukcja, lodówka, czajnik, mikrofala, expres do kawy oraz inne potrzebne akcesoria kuchenne. Wyposażenie pokoju: łóżko 2-osobowe 140×200, szafki nocne, stolik i fotele, komoda, szafa na ubrania, TV. Łazienka: prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów.

cena w zależności od terminu
> REZERWUJ ONLINE <

 


POKÓJ KOMFORTdwuosobowy
Wyposażenie aneksu: indukcja, lodówka, czajnik,mikrofala,expres do kawy oraz inne potrzebne akcesoria kuchenne. Wyposażenie pokoju: łóżko 2-osobowe 140×200, szafki nocne, stolik i fotele, komoda, szafa na ubrania, TV. Łazienka: prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów.

cena w zależności od terminu
> REZERWUJ ONLINE <

 


POKÓJ PARTERdwuosobowy
Wyposażenie aneksu: indukcja, lodówka, czajnik,mikrofala,expres do kawy oraz inne potrzebne akcesoria kuchenne. Wyposażenie pokoju: łóżko 2-osobowe 140×200, szafki nocne, stolik i fotele, komoda, szafka na ubrania, TV. Łazienka: prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów.

cena w zależności od terminu
> REZERWUJ ONLINE <

 


POKÓJ STUDIOczteroosobowy
Wyposażenie aneksu: indukcja, lodówka, czajnik,mikrofala, expres do kawy oraz inne potrzebne akcesoria kuchenne. Wyposażenie pokoju: łóżko 2-osobowe 140×200, 2 łóżka 1-osobowe 120×200, szafki nocne, stół i krzesła, komoda, szafka na ubrania, TV. Łazienka: prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów.

cena w zależności od terminu
> REZERWUJ ONLINE <


Bieszczady noclegi – rezerwacje na Booking 

Booking to jedna z najczęściej wybieranych przez naszych Gości opcja rezerwacji noclegu w obiekcie. Nocleg w Bieszczadach warto rezerwować świadomie, znając zarówno dokładną lokalizację obiektu, jak i wszystkie atrakcje i udogodnienia, jakie przygotowaliśmy dla naszych Gości. 

Platforma umożliwia także Państwu zapoznanie się z opiniami naszych dotychczasowych Gości, co nam również pozwala na nieustanne podnoszenie standardów pobytu i komfortu. Atrakcyjność naszej oferty można także porównać z innymi obiektami noclegowymi w Bieszczadach, dzięki czemu będą mieć Państwo pewność, iż Panorama Gromadzyń to najlepszy wybór zarówno na urlop w lecie, jak i zimie.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli szukają zatem Państwo spokojnego miejsca noclegowego w Bieszczadach, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zarezerwowania noclegu. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, klimatyczne i komfortowe wnętrza pokoi oraz dostęp do dodatkowych atrakcji, które z pewnością umilą Państwu pobyt.